foto1
Kadeřnické služby
foto1
Kosmetické služby
foto1
Nehtová modeláž a manikúra
foto1
Piercing
foto1
Pedikúra

hair saloonSalon Da Vinci je tu pro Vás již od srpna 2006. Nabízíme Vám zde profesionální péči o vlasy a tělo. Naší snahou, největším přáním a nejlepší odměnou je Vaše spokojenost.

+420 608 822 102
Recepce

Salon Da Vinci

Žižkovo nám. 133/20, Prostějov

Facebook

Kadeřnictví

Pracujeme s exkluzivní vlasovou kosmetikou SALERM. Pravidelně čerpáme zkušenosti s novými metodami barvení, melírování a střihu na stážích, kde jsou naše kadeřnice školeny na nejnovější technologie.
Seznamují se zde s módními novinkami střihů předních světových kadeřníků, které v našem salonu uvádějí do praxe. V oblasti barvení a melírování se rovněž držíme nejmódnějších trendů, přičemž dbáme na potlačení nedostatky v hustotě a kvalitě vlasů a zdůraznění jejich předností. Ke kompletní péči o vlasy našich zákazníků patří odborné poradenství při výběru střihu i barvy a zároveň doporučení regenerační kosmetiky, včetně zábalů, masek a vlasových sér pro různě poškozené vlasy.

Pro domácí péči nabízíme široké spektrum profesionálních produktů od laků, tužidel, delů, vosků až po speciální přípravky na lupy a padání vlasů.

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Prodlužujeme vlasy těmito metodamy:

  • keratinové spoje
  • micro rings
  • human hairs (sponky)

Prodlužování vlasů je vhodné nejen k celkovému prodloužení vlasů, ale je to výborný způsob ke zhuštění vlasů nebo promelírování účesu bez poškození vlastních vlasů.

Představujeme Vám KERATIN SHOT od Salerm Cometics.

Co je to Keratin Shot???
Keratin Shot ze Salerm Cosmetics je rehydratační ošetření s liftingem. Pomáhá vyhladit vlasy bez poškození, protože neobsahuje formol ani formaldehyd, obnovuje vlasy prostřednictvím přírodního keratinu až do vnitřku vlasu, vyživuje je a hloubkově posiluje. Jeho výsledek je skvělý a výjimečný, protože pomáhá nejen vyhladit vlasy, ale navíc jim přináší lesk a hebkost. Molekuly přírodního keratinu pronikají z vnitřku kůry vlasové pokožky, zlepšují a obnovují její kvalitu.

Jak působí Keratin Shot???
Keratin Shot vyplňuje vlasy keratinem, což má za následek větší váhu vlasů a v případě vlhkosti se vlasy nevlní ani nekrepatí. Krepatost mízí. Lesk, který dosáhneme je skvělý a obnova vlasů je neuvěřitelná. Jsou vlasy, které pouze s Keratin Shot již nepotřebují žádný narovnávač, protože víc než kadeření je problém krepatění. V případě, že vlas je hodně kučeravý a krepatý, tak doporučujeme nejprve udělat narovnání a poté aplikovat Kerati Shot. Výsledkem jsou krásné a regenerované vlasy. A navíc ... Keratin Shot neobsahuje formol ani formaldehyd!!!

Zapomeňte na vše, co Vám vyprávěli... historie začíná teď! Salerm Cosmetics a my s nimi se vrací se světovou revolucí s oxidačními barvami IRIDIA, které pocházejí z barev Salermvision, bez amoniaku a bez PPD. Byli jsme první při vývoji krémových barev s ošetřujícími účinky a nabídli jsme Vám je. Teď se vracíme s vývojem nového barvení s přírodními složkami, příjemnou parfemací po lesním ovoci, s perfektním krytím šedin, trvanlivostí barvy a s absencí amoniaku a PPD látek. Nový pojem oxidačního barvení, který mění nejen profesionální zvyky kadeřníka, ale také zákazníka, který hledá nejoptimálnější výsledky v krytí šedin a trvanlivosti barvy, ale také pohodlí a eliminaci alergických reakcí. V Salerm Cosmetics jsme se vždy zamýšleli nad větší péčí o vlas a delší trvanlivostí barvy.

A... znovu jsme toho dosáhli!!!
Iridia znamená rozhodující krok při vývoji vlasovách barev, protože je první barvou na světě, která zesvětluje bez obsahu PPD látek a amoniaku. V současné době neexistuje žádný vzorník barev na světě, který neobsahuje tyto komponenty, s výjimkou toho ze Salerm 

Copyright © 2021 Salon Da Vinci

Tyto stránky používájí cookies a další technologie, takže můžeme vylepšit naše zkušenosti na našich stránkách.