foto1
Kadeřnické služby
foto1
Kosmetické služby
foto1
Nehtová modeláž a manikúra
foto1
Piercing
foto1
Pedikúra

hair saloonSalon Da Vinci je tu pro Vás již od srpna 2006. Nabízíme Vám zde profesionální péči o vlasy a tělo. Naší snahou, největším přáním a nejlepší odměnou je Vaše spokojenost.

+420 608 822 102
Recepce

Salon Da Vinci

Žižkovo nám. 133/20, Prostějov

Facebook

Permanentní make-up

Informace o permanentním make-upu

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu, mplantují přírodní barviva.

Metodou permanentního make-upu neboli mikropigmentace se upravuje nebo zvýrazňuje:

  • obočí - upravuje se šířka, délka i barva, v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vykreslit
  • oční linky - linky zvýrazňují oči nebo upravují jejich tvar. Konturou vynikne krása očí. Barevné linky podtrhnou barvu očí
  • rty - konturou lze docílit plné rty, zlepšení tvaru nebo potlačit jejich asymetrii. Barevnou výplní lze nahradit ztrácející se přirozenou retní červeň

Kresba obličeje by měla být přirozená, permanentní make-up není náhražkou klasického líčení. Technika kresby permanentním meke-upem může být až vlasově jemná při vykreslování jednotlivých chloupků obočí. Taková kresba není běžnými líčidly možná. Výsledkem aplikace permanentního make-upu musí být přirozené kontury, které dokáží podtrhnout pěkné rysy v obličeji a skrýt jeho nedostatky.

Pigmenty, které používáme, Mei-Cha MicroColors a Image jsou hypoalergenní mikro- pigmenty minerálního původu. Mezi jejich vynikající vlastnosti patří hlavně vysoká kvalita, barevná stálost a zdravotní nezávadnost.

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28 dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo také zesvětlit. Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik.

Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo postupně vytrácí. Tento proces, který se nazývá časová ztráta barev, trvá asi 3 - 5 let. Poté má klientka možnost volby. Buď zákrok postoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod., nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Mohlo by Vás také zajímat:

Úkony permanentního Make-Upu

10 důvodů pro permanentní Make-Up

Permanentní Make-Up versus Mikropigmentace

Pigmenty pro mikropigmentaci

Copyright © 2021 Salon Da Vinci

Tyto stránky používájí cookies a další technologie, takže můžeme vylepšit naše zkušenosti na našich stránkách.