foto1
Kadeřnické služby
foto1
Kosmetické služby
foto1
Nehtová modeláž a manikúra
foto1
Piercing
foto1
Pedikúra

hair saloonSalon Da Vinci je tu pro Vás již od srpna 2006. Nabízíme Vám zde profesionální péči o vlasy a tělo. Naší snahou, největším přáním a nejlepší odměnou je Vaše spokojenost.

+420 608 822 102
Recepce

Salon Da Vinci

Žižkovo nám. 133/20, Prostějov

Facebook

Piercing

Piercing je hodně moderní záležitost a ač si myslím, že jeho originalita pomalu klesá, je stále spousta z nás, kdo si rád tělo nějakou náušničkou navíc ozdobí. Mezi nejčastěší a nejrozšířněší patří piercing ucha, hodně oblíbený je u žen piercing pupíku, odvážněší z nás mají piercing v obličeji a ti nejvěší fandové titanových ozdobiček jdou i do piercingu genitálií.

Pokud zrovna přemýšlíte o nové náušničce a nemáte ještě jasno, kam ji dát, dobře si promyslete, jestli vám nebude vadit v zamětnání (né každý šéfík je tolerantní k propíchnuté bradě a obočí :), pokud to snesou vaši rodiče (mladší 18 let budou ve studiu potřebovat písemný souhlas rodičů), zda jste skutečně rozmyšlení a nebudete chtít po týdnu piercing vyndat (chvilku trvá, než se dírka po ně alespoň trošiču zacelí a v době hojení se ani nedoporučje piercing vyndavat!).

Na piercingu nešetřte, svěřte se do zkušených rukou odborníků, rozhodně nedoporučuji zkoušet si propíchnout pupík nebo jazyk doma.

Mohlo by Vás také zajímat:

Ocel nebo titan

Piercing nosu

Piercing pupíku

Piercing jazyka

Piercing rtu

Piercing a léčení solí

Bolestivost a piercing

Povrchový a netradiční piercing

zdroj - ing. Radomír Fiksa, Provocative Tattoo studio

Copyright © 2021 Salon Da Vinci

Tyto stránky používájí cookies a další technologie, takže můžeme vylepšit naše zkušenosti na našich stránkách.