foto1
Kadeřnické služby
foto1
Kosmetické služby
foto1
Nehtová modeláž a manikúra
foto1
Piercing
foto1
Pedikúra

hair saloonSalon Da Vinci je tu pro Vás již od srpna 2006. Nabízíme Vám zde profesionální péči o vlasy a tělo. Naší snahou, největším přáním a nejlepší odměnou je Vaše spokojenost.

+420 608 822 102
Recepce

Salon Da Vinci

Žižkovo nám. 133/20, Prostějov

Facebook

Rekvalifikační kurzy

Kadeřnický rekvalifikační kurz

Kadeřnický rekvalifikační kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). V rekvalifikačních kurzech klademe důraz na individuální přístup, poskytnutí profesionálního studijního zázemí a předání veškerých teoretických i praktických znalostí. Rekvalifikace je určena pro zájemce, kteří se chtějí profesionálně věnovat kadeřnickému řemeslu a také těm, kteří nemají ambice stát se profesionálním kadeřníkem, ale je jim kadeřnické řemeslo např. koníčkem ve volném čase.

Termíny viz ZDE

Obsah rekvalifikace

Obsah rekvalifikace je v souladu s učební osnovou, jenž je schválena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Výuka je rozdělena na teoretickou a praktickou část s důrazem na praktický nácvik. Teoretické znalosti rekvalifikanti získají ve výuce a také samostudiem.

Délka rekvalifikace

Délka kadeřnického rekvalifikačního kurzu je stanovena dle dosaženého vzdělání zájemce o rekvalifikaci:

Výuční list a vyšší vzdělání – zájemce o rekvalifikaci absolvuje kadeřnický rekvalifikační kurz ve vybraném termínu. Vzdělání může být z jakéhokoliv oboru (např. kuchař – číšník, administrativa, aj.).
Základní vzdělání – zájemce o rekvalifikaci absolvuje kadeřnický rekvalifikační kurz ve zvoleném termínu, poté je povinen splnit praxi ve vybraném kadeřnickém salónu. Na základě úspěšného absolvování kurzu a splnění praxe získá Osvědčení o rekvalifikaci.

Lektoři

Výuku zajišťuje lektorka s dlouholetou praxí. Naši lektoři se neustále vzdělávají v nejnovějších trendech a technologických postupech.

Výukové prostory

Vyučujeme v prostorách kadeřnického salonu, ve kterém budete mít zajištěny nejlepší podmínky pro výuku.
Adresa: Žižkovo náměstí 20, 796 01 Prostějov

Obsazenost

Rekvalifikační kurzy pořádáme ve skupinách max. 5 rekvalifikantů.

Osvědčení o rekvalifikaci

Získané znalosti a dovednosti účastníka kurzu budou ověřeny závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné a praktické části za účasti členů zkušební komise.
Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte osvědčení s celostátní platností, které Vás opravňuje k provozování kadeřnické praxe jak v zaměstnaneckém poměru, tak soukromě.

Jak se mohu přihlásit

V případě, že máte vážný zájem o rekvalifikaci, vyplňte závaznou přihlášku a my Vás budeme následně telefonicky kontaktovat.

Cena rekvalifikace

Cena rekvalifikačního kurzu: 16.800,- /V ceně je obsaženo: výukový materiál - vlasová kosmetika Salerm cosmetics, učebnice./
Kurz je možno uhradit hotově nebo ve splátkách.

Uchazeči o zaměstnání mají možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce. Nejdříve je však potřeba se informovat na ÚP, zda splňujete podmínky pro proplacení rekvalifikace. Potvrzení o rekvalifikaci (požaduje Úřad práce) vám rádi pošleme, je však potřeba nás kontaktovat min. 14 dnů před zahájením rekvalifikace s ohledem na lhůtu řízení ÚP.

Proč si vybrat tento kurz 

  • vysoká odbornost lektorů
  • nejlepší poměr cena x kvalita
  • mnoho úspěšných absolventů pokračujících v oboru
  • práce s kvalitní kosmetikou 

Kadeřnický zdokonalovací kurz

Zdokonalovací kurzy jsou určeny všem absolventům oboru Kadeřnice a kadeřnických rekvalifikačních kurzů, kteří potřebují individuálně procvičit nebo zdokonalit vybrané kadeřnické dovednosti (např. střihy, melírování, barvení apod.) a také mají zájem se seznámit s novými trendy v kadeřnickém oboru. Zajemce o zdokonalovací kurz má možnost si sám zvolit, co potřebuje procvičit.

Délka kurzu

Celkem 16 vyučovacích hodin - obvykle 4 dny x 4 vyučovací hodiny.

Cena kurzu

6 900, - Kč včetně vlasové kosmetiky.

Jak se mohu přihlásit

Pokud se rozhodnete pro tento kurz, prosím vyplňte závaznou přihlášku. Poté vás budeme telefonicky kontaktovat a individuálně se domluvíme na termínu kurzu.

Copyright © 2021 Salon Da Vinci

Tyto stránky používájí cookies a další technologie, takže můžeme vylepšit naše zkušenosti na našich stránkách.